MODUŁ

onPoint Grafiki

Funkcjonalność onPoint umożliwia tworzenie grafików na wiele różnych sposobów i dla różnych systemów czasu pracy, w tym również pochodne kontraktów B2B. Tworzenie grafików staje się szybkie dzięki możliwość autouzupełniania, kopiowania całych grafików lub pojedynczych dni. 

Grafiki mogą być projektowane w widoku tygodnia lub miesiąca, zarówno indywidualnie jak i dla całego zespołu. W grafikach, jak i ewidencji czasu, automatyczny proces sprawdza czy nie doszło do przekroczeń czasu pracy (11h przerwa dobowa, 35 tygodniowa, co czwarta niedziela wolna, podwójne rozpoczęcie pracy w tej samej dobie pracowniczej). 

Dane dotyczące urlopów, zwolnień lekarskich i pracy z domu są importowe do grafików, w celu poprawnego zaplanowania czasu pracy. Wypracowane nadgodziny są automatycznie wyceniane i oznaczane jako do odbioru, wypłaty lub przeniesienia.

FUNKCJONALNOŚCI MODUŁU

onPoint Grafiki

Platformę onPoint cechuje duża elastyczność, dzięki czemu możemy dostosować ustawienia do indywidualnych preferencji. Wprowadzane rozwiązania mogą być skalowalne – w każdej chwili możesz zdecydować się na podłączenie kolejnego modułu. System jest intuicyjny, co pozwala na wdrożenie platformy w ciągu zaledwie kilku dni. 

Proces wprowadzenia wpierany jest bezpłatnymi szkoleniami, a także pomocą naszych konsultantów. Do dyspozycji naszym klientom oddajemy także system ticketowy i opiekuna produktu. Rozliczamy się stałym abonamentem.

Usprawnijmy wspólnie procesy HR w Twojej firmie!

KONTAKT

Zamów prezentację online!

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i umów się na dogodny termin prezentacji online. Jeśli masz inne pytania, wystarczy wypełnić poniższy formularz kontaktowy.

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Tak. Istnieje możliwość importu grafików z programu np. Excel.
System informuje o przekroczeniach dobowych i tygodniowych, nie zachowanej co czwartej niedzieli wolnej, podwójnym rozpoczęciu pracy w tej samej dobie pracowniczej. System może też poinformować o zaplanowanym urlopie, zwolnieniu lekarskim lub zatwierdzonej pracy z domu.
Tak. System wyświetla normę dla miesiąca i obowiązującego okresu rozliczeniowego (np. kwartał). Jednocześnie onPoint podpowiada, ile godzin pozostało do zaplanowania – zarówno w miesiącu jak i okresie rozliczeniowym.
Cena zaczyna się od kilku złotych miesięcznie za użytkownika i zależy od zakresu wykupionych funkcjonalności.
Po podpisaniu standardowej umowy i parametryzacji systemu, szkolimy pracowników i uruchamiamy usługę.
Wdrożenie onPoint jest bezpłatne.
Wdrożenie trwa od kilku dni do miesiąca i zależy od zakresu wdrażanych funkcjonalności
Tak. System onPoint jest dostępny w języku polskim i angielskim. Dodatkowo każdy użytkownik może indywidualnie zmienić język interfejsu.

PLATFORMA ONPOINT

Wszystkie rozwiązania