MODUŁ

onPoint Karty Czasu Pracy

onPoint Karty Czasu Pracy to elektroniczna ewidencja czasu pracy, którą pracownik może jednym kliknięciem autouzupełnić lub odczytać z oferowanego przez nas systemu RCP. W pełni zautomatyzowana ewidencja nadgodzin, godzin nocnych oraz wsparcie dla dyżurów czy pracy twórczej. Ewidencja może być prosta: w oparciu o obecność/nieobecność lub bardziej złożona np. podział na klientów i zadania do wykonania dla nich.

onPoint cały czas sprawdza zgodność zewidencjowanego czasu pracy z Kodeksem pracy, informując pracowników i ich managerów o ewentualnych nieprawidłowościach.

FUNKCJONALNOŚCI MODUŁU

onPoint Czas Pracy

Platformę onPoint cechuje duża elastyczność, dzięki czemu możemy dostosować ustawienia do indywidualnych preferencji. Wprowadzane rozwiązania mogą być skalowalne – w każdej chwili możesz zdecydować się na podłączenie kolejnego modułu. System jest intuicyjny, co pozwala na wdrożenie platformy w ciągu zaledwie kilku dni. 

Proces wprowadzenia wpierany jest bezpłatnymi szkoleniami, a także pomocą naszych konsultantów. Do dyspozycji naszym klientom oddajemy także system ticketowy i opiekuna produktu. Rozliczamy się stałym abonamentem.

Usprawnijmy wspólnie procesy HR w Twojej firmie!

KONTAKT

Zamów prezentację online!

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i umów się na dogodny termin prezentacji online. Jeśli masz inne pytania, wystarczy wypełnić poniższy formularz kontaktowy.

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Timesheety mogą tworzyć się automatycznie w oparciu o przypisany rodzaj etatu i ustawienia pracownika. Rolą pracownika jest wysłać timesheet do akceptacji na koniec miesiąca.

Nie. Rolą pracownika jest wpisanie początku i końca czasu pracy. System sam wskazuje nadgodziny i odpowiednio je wycenia.
Tak. Ewidencje czasu pracy można prowadzić w oparciu o dwa jobcody. Na przykład pierwszy praca dla Microsoft i drugi jobcod: 8:00 do 10:00 programowanie. Potem klient Apple i praca 10:00 do 16:00 i drugi jobcod: testowanie.
Tak. onPoint oferuje wnioskowanie o nadgodziny. Pracownik wnioskuje do managera o zatwierdzenie pracy: podaje planowaną datę jej wykonania, liczbę planowanych godzin i czego dotyczy praca. Manager ma narzędzia do zatwierdzenia, odrzucenia lub korekty wnioskowanych nadgodzin.
Tak. Istnieje możliwość ewidencji zarówno nadgodzin, jak i części etatu.
Tak. Wybrany zaplanowany czas pracy można skopiować do dowolnej daty w kalendarzu, bądź użyć uprzednio przygotowanych szablonów.
Cena zaczyna się od kilku złotych miesięcznie za użytkownika i zależy od zakresu wykupionych funkcjonalności.
Po podpisaniu standardowej umowy i parametryzacji systemu, szkolimy pracowników i uruchamiamy usługę.
Wdrożenie onPoint jest bezpłatne.
Wdrożenie trwa od kilku dni do miesiąca i zależy od zakresu wdrażanych funkcjonalności
Tak. System onPoint jest dostępny w języku polskim i angielskim. Dodatkowo każdy użytkownik może indywidualnie zmienić język interfejsu.

PLATFORMA ONPOINT

Wszystkie rozwiązania