MODUŁ

onPoint Pasek Płacowy

Funkcjonalność pasek płacowy onPoint to miejsce, w którym pracownik znajduje wyczerpujące informacje dotyczące swojego wynagrodzenia. Wiernemu obrazowi paska płacowego towarzyszy kompendium wiedzy o sposobie kalkulacji poszczególnych elementów wynagrodzenia. 

FUNKCJONALNOŚCI MODUŁU

onPoint Pasek Płacowy

Platformę onPoint cechuje duża elastyczność, dzięki czemu możemy dostosować ustawienia do indywidualnych preferencji. Wprowadzane rozwiązania mogą być skalowalne – w każdej chwili możesz zdecydować się na podłączenie kolejnego modułu. System jest intuicyjny, co pozwala na wdrożenie platformy w ciągu zaledwie kilku dni. 

Proces wprowadzenia wpierany jest bezpłatnymi szkoleniami, a także pomocą naszych konsultantów. Do dyspozycji naszym klientom oddajemy także system ticketowy i opiekuna produktu. Rozliczamy się stałym abonamentem.

Usprawnijmy wspólnie procesy HR w Twojej firmie!

KONTAKT

Zamów prezentację online!

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i umów się na dogodny termin prezentacji online. Jeśli masz inne pytania, wystarczy wypełnić poniższy formularz kontaktowy.

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Dostęp do paska płacowego ma jedynie pracownik. Dostęp chroniony jest poprzez autoryzację.
Pracownicy działu HR w dwóch prostych krokach importują paski płacowe z programu kadrowo-płacowego do systemu onPoint, skąd wysyłane są do pracowników.
Cena zaczyna się od kilku złotych miesięcznie za użytkownika i zależy od zakresu wykupionych funkcjonalności.
Po podpisaniu standardowej umowy i parametryzacji systemu, szkolimy pracowników i uruchamiamy usługę.
aWdrożenie onPoint jest bezpłatne.Po podpisaniu standardowej umowy i parametryzacji systemu, szkolimy pracowników i uruchamiamy usługę.
Wdrożenie trwa od kilku dni do miesiąca i zależy od zakresu wdrażanych funkcjonalności
Tak. System onPoint jest dostępny w języku polskim i angielskim. Dodatkowo każdy użytkownik może indywidualnie zmienić język interfejsu.

PLATFORMA ONPOINT

Wszystkie rozwiązania