MODUŁ

onPoint Onboarding i Offboarding Pracowników

onPoint onboarding to funkcjonalność pozwalająca przywitać nowego pracownika, wdrożyć go w kulturę organizacji i co najważniejsze – automatycznie utworzyć dokumenty kadrowe.

Kandydat do pracy otrzymuje wiadomość powitalną od nowego pracodawcy, może zapoznać się ze szkoleniami/prezentacjami osób wprowadzających go do firmy i wypełnić dynamiczny kwestionariusz osobowy (zależny od typu umowy/kontraktu). 

System onboardingowy w oparciu o pozyskane dane samodzielnie utworzy dokumenty dla nowozatrudnionego. W przypadku zakończenia współpracy – system pozwala w szybki sposób na przygotowanie karty obiegowej. Dział HR powiadamiany jest o każdym etapie procesu onboardingu i offboardingu.

FUNKCJONALNOŚCI MODUŁU

onPoint Initium

Platformę onPoint cechuje duża elastyczność, dzięki czemu możemy dostosować ustawienia do indywidualnych preferencji. Wprowadzane rozwiązania mogą być skalowalne – w każdej chwili możesz zdecydować się na podłączenie kolejnego modułu. System jest intuicyjny, co pozwala na wdrożenie platformy w ciągu zaledwie kilku dni. 

Proces wprowadzenia wpierany jest bezpłatnymi szkoleniami, a także pomocą naszych konsultantów. Do dyspozycji naszym klientom oddajemy także system ticketowy i opiekuna produktu. Rozliczamy się stałym abonamentem.

Usprawnijmy wspólnie procesy HR w Twojej firmie!

KONTAKT

Zamów prezentację online!

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i umów się na dogodny termin prezentacji online. Jeśli masz inne pytania, wystarczy wypełnić poniższy formularz kontaktowy.

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Tak. Istnieje możliwość dostosowania wszystkich formularzy do indywidualnych potrzeb firmy.
Tak. Firma może zamieścić dowolne materiały dla nowozatrudnionych osób.
Tak. Dokumenty podpisane elektronicznie mogą być wysyłane bezpośrednio do iTeczki pracownika (elektronicznej teczki osobowej).
Tak. Wkrótce w systemie onPoint dostępna będzie funkcja generatora umów.
Tak. onPoint onboarding powiadamia mailowo o zakończeniu istotnych etapów rekrutacji.

Cena zaczyna się od kilku złotych miesięcznie za użytkownika i zależy od zakresu wykupionych funkcjonalności.

Po podpisaniu standardowej umowy i parametryzacji systemu, szkolimy pracowników i uruchamiamy usługę.

Wdrożenie onPoint jest bezpłatne.

Wdrożenie trwa od kilku dni do miesiąca i zależy od zakresu wdrażanych funkcjonalności.

Tak. System onPoint jest dostępny w języku polskim i angielskim. Dodatkowo każdy użytkownik może indywidualnie zmienić język interfejsu.

PLATFORMA ONPOINT

Wszystkie rozwiązania